CPL Jobs Sp. z o.o.

German Speaker (min. B2)

Lokalizacja: Kraków, Cracow

Dla naszych klientów, międzynarodowych firm z oddziałami w Krakowie, poszukujemy obecnie osób ze znajomością jezyka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie B2. Aktualnie prowadzimy projekty zarówno w branży księgowej, HR jak i obsłudze klienta!

Szukasz satysfakcjonującej i pełnej wyzwań pracy?
Chcesz rozwijać się w księgowości, obsłudze klienta lub dziale HR?
Stawiasz na rozwój?
Nie czekaj - aplikuj!

Miejsce pracy: Małopolskie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w zakresie wyznaczonym przez wewnętrzne procedury firmy,
  • monitorowanie i analiza danych oraz raportowanie do klientów,
  • odpowiedzialność za wykonywanie zadań oraz terminowość,
  • świadczenie profesjonalnej obsługi klienta poprzez telefon, e-mail, fax.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2),
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętności interpersonalne,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • chęć rozwoju w strukurach międzynarodowej firmy.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane tą ofertą, zachęcamy do przesłania CV w języku angielskim, na adres mailowy: Joanna.Bober@cpljobs.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.