Geotechnik - Projektant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednego z największych Generalnych Wykonawców, z ugruntowaną pozycją na rynku budownictwa ogólnego, przemysłowego i energetycznego, działającego na terenie całej Polski, poszukujemy do zespołu projektowego osoby na stanowisko:

Geotechnik - ProjektantMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie ofert technicznych dla kontraktów w systemie „Projektuj i buduj”;
  • Praca nad koncepcją oraz wykonywanie przedmiarów dla potrzeb przygotowania oferty;
  • Wykonywanie pomiarów geotechnicznych (odwodnienia, nośność i osiadanie podłoża);
  • Analiza gruntów pod kątem posadowienia obiektów;
  • Przygotowanie projektów budowlanych, wykonawczych, technologicznych;
  • Sporządzanie planu badań geologicznych i nadzór nad ich wykonaniem;
  • Value Engineering w zakresie posadowienia obiektów, zabezpieczenia wykopu, wzmocnienia podłoża, odwodnienia wykopu i przesłon przeciwfiltracyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, geotechnika);
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń;
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień technicznych w zakresie specjalistycznego oprogramowania geotechnicznego (w tym modelowania numerycznego);
  • Znajomość dedykowanego oprogramowania inżynierskiego (geotechniczne, konstrukcyjne);
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów projektowych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Ciekawą i rozwojową pracę w zespole projektowym;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej organizacji;
  • Rozszerzony pakiet socjalny oraz opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.