Geodeta - kameralista / Asystent geodety lub Kierownik zespołu geodezyjnego do prac polowych

GEOPLAN

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W celu uzupełnienia kadry w związku z pozyskaniem nowego kontraktu poszukujemy:

1. geodety – kameralisty z doświadczeniem minimum rok,

2. asystenta geodety lub kierownika zespołu geodezyjnego do prac polowych.

w zakresie:

  • geodezyjnej obsługi inwestycji (Linia Kolejowa nr 8),
  • geodezyjnego opracowania dokumentacji do w/w zadań.

Gwarantujemy pracę w prężnym zespole inżynierów Geodetów, na najnowocześniejszym sprzęcie i oprogramowaniu. (Trimble S8, R10, GEDO II CE, A-Cad Civil 3D, TBC

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Praca na terenie: Radom - Warka

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B

Przedział wynagrodzenia:

  • 3000,00 zł – 4500,00 zł miesięcznie (Netto) W zależności od doświadczenia

Prezentacja firmy

GEOPLAN

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie