Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.
Oferta wyróżniona

General Manager

woj. śląskie, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma produkcyjno-handlowa dostarczająca swoje produkty do szerokiego grona odbiorców. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko General Managera.

 Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie kontroli nad całokształtem działalności Spółki mi.in. produkcja, logistyka, sprzedaż;
  • Nadzór nad strategią, planami rocznymi oraz kontrola skuteczności procesów;
  • Współpraca w ramach grupy;
  • Doświadczenie i wiedza na temat optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Reprezentowanie Spółki.

 Wymagania i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 8-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjno-handlowej
  • umiejętność strategicznego myślenia;
  • praktyka w zarządzaniu dużymi zespołami;
  • praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów wewnętrznych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i kierownicze;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, opieka medyczna dla całej rodziny, karta multisport,  oraz bogaty pakiet socjalny

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji