GE - Specjalista ds. Planowania

GE Energy Connections

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Planowanie i balansowanie pracy na oddziałach produkcyjno-montażowych we współpracy
z zakupami, produkcją i montażami (plany krótko i długoterminowe)
Definiowanie kluczowych etapów procesu wraz z terminami ich realizacji oraz bieżące monitorowanie postępów
Koordynacja realizacji zamówień i współpraca z komórkami biorącymi udział w procesie (sprzedaż, inżynierzy ds. ofert, specjalisci ds. zakupów, produkcja, logistyka)
Opracowanie narzędzi wspomagających dział materiałowy i produkcje w zakresie optymalizacji wykorzystania materiałów i zasobów w przedsiębiorstwie
Inicjowanie i zaangażowanie w projekty usprawniające przepływ materiałowy oraz zarządzanie procesami montażowymi
Proaktywność i wysokiej jakości obsługa klientów zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych

Wymagania

Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub pokrewne doświadczenie)
Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacji wielu zadań jednocześnie
Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole
Umiejętność analizy i szybkiego rozwiązywania problemów
Doskonałe rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Doskonała znajmość programów MS Office
Płynna znajomość języka angielskiego
Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji