Opis stanowiska pracy

•Identyfikacja, wdrażanie i koordynowanie projektów inżynieryjnych w zakresie aktualnych procesów produkcyjnych oraz raportowanie wyników
•Realizacja bieżących projektów wynikających z aktualnych celów
•Kontrola nad budżetami projektowymi
•Wsparcie działań przy wdrażaniu systemu Lean Manufacturing w środowisku produkcyjnym
•Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
•Projektowanie i implementacja procesów produkcyjnych dla nowych wyrobów zgodnie z zasadami Lean oraz standardami fabryki
•Opracowywanie, planowanie i realizacja projektów oszczędnościowych
•Koordynowanie zespołami projektowymi
•Opracowywanie dokumentacji procesowej i nadzór nad dokumentacją
•Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych i technicznych
•Wdrażanie zatwierdzonych zmian konstrukcyjnych i ich monitorowanie w procesie w ramach obszaru odpowiedzialności

Wymagania

•Wykształcenie wyższe inżynieryjne (Preferowane wydziały: Elektryczny, Mechaniczny, Elektroniczny, Inżynieria Procesu, Inżyniera Produkcji)
•Umiejętność zarządzania projektem
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego
•Preferowane doświadczenie we wdrażaniu zasad Lean Manufacturing
•Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
•Podstawowa znajomość systemów typu MRP (np. SAP, Oracle)
•Dyspozycyjność w zakresie możliwych wyjazdów służbowych
•Umiejętność pracy pod presją czasu
•Wielozadaniowość
•Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji