GE - Inżynier Procesu (Kłodzko/Bielsko-Biała)

GE Energy Connections

Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Kłodzko lub Bielsko-Biała

GE Energy Connection działa w sektorze energetycznym poprzez rozwijanie technologii, pomagających lepiej i bezpieczniej rozwiązywać problemy naszych klientów. Z 7,3 miliardami dolarów zysku w 2013 roku jesteśmy jednym ze światowych liderów w transmisji, dystrybucji i konwersji energii. Biznes GE Energy, do którego w Polsce należą fabryki w Bielsku Białej, Kłodzku oraz Łodzi, to międzynarodowy lider w globalnej produkcji i sprzedaży urządzeń i aparatów mających zastosowanie w dystrybucji, ochronie, monitorowaniu, transformacji, przetwarzaniu energii niskiego i średniego napięcia oraz kompletnych rozwiązaniach procesów produkcyjnych i systemów automatyki sterowania.

Role Summary/Purpose :

Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych.

Essential Responsibilities :

• Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
• Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania
• Projektowanie i implementacja procesów produkcyjnych dla nowych wyrobów zgodnie z zasadami Lean
• Kontakt i współpraca z dostawcami, podwykonawcami, wykonawcami usług
• Inicjowanie i prowadzenie projektów VCP/Lean
• Wdrażanie systemu Lean Manufacturing w środowisku produkcyjnym

Wymagania

Qualifications/Requirements :

• Wykształcenie wyższe techniczne (Preferowane wydziały: Elektryczny, Mechaniczny)
• Doświadczenie we wdrażaniu zasad Lean Manufacturing
• Znajomość jednej z technologii produkcyjnych (mile widziana znajomość technologii obróbki metalu)
• Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing / Zarządzanie projektami będzie dodatkowym atutem
• Znajomość SAP R3 mile widziana
• Znajomość obsługi programu AutoCad będzie dodatkowym atutem

Desired Characteristics :

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Dobra znajość j. angielskiego
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność zarządzania projektem i samodzielność
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria