Verita HR Polska Sp. z o.o.

Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, lidera branży Fintech, osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

FX Business Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

Budowanie portfela klientów korporacyjnych w zakresie hedgingu, wymiany walutowej i dodatkowego finansowania (faktoring odwrotny);

Negocjacje warunków współpracy biznesowej;

Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami korporacyjnymi;

Współpraca w zakresie budowania strategii zabezpieczenia ryzyka walutowego;

Umawianie spotkań z klientami korporacyjnymi i uczestnictwo w części z nich;

Monitoring i analiza rynków finansowych

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Doświadczenie w sprzedaży;

Znajomość branży finansowej

Wykształcenie kierunkowe (finanse i bankowość);

Bardzo dobra organizacja pracy;

Wysoka motywacja i nastawienie na realizację celów;

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Możliwość uczestnictwa w wyjazdach służbowych;

Przejrzystą ścieżkę kariery;

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku Fintech;

Atrakcyjny system motywacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.