Fullstack Python Developer (Wrocław)

Deventon

Polska — Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Deventon jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Klient oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi
  • pracę w małym, zgranym zespole
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • kartę multisport, darmowy parking zaraz przy biurze
  • częste integracje zespołu

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • tworzenie nowych modułów systemu ERP przy wykorzystaniu frameworka Odoo
  • utrzymywanie i doskonalenie istniejących modułów i aplikacji

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia przy tworzeniu aplikacji webowych (ERP, CRM lub podobne)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość: Python, HTML/CSS, JavaScript, Git, SQL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie z systemem ERP Odoo

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Prezentacja firmy

Fascynuje nas świat nowych technologii, dlatego świadczymy usługi rekrut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Sprzedaż