Fullstack Developer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1099317

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z sektora bankowego– poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Fullstack Developera

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: kontrakt B2B
Stawka: uzależniona od doświadczenia

Zadania:
  • Tworzenie hybrydowych aplikacji mobilnych
  • Projektowanie i tworzenie w technologii JavaScript i HTML
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Tworzenie testów jednostkowych;
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript;
  • Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków np.: ReactJS, Angular lub innego frameworku JavaScript;
  • Dobra znajomość AJAX, JSON, REST API;
  • Umiejętność programowania w języku Java lub .NET;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Doświadczenie od trzech lat w górę.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland