Fullstack Developer

Bingo HR

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Fullstack Developer  Gdynia
Dynamicznie rozwijający się start-up poszukuje doświadczonych i uzdolnionych  Fullstack Developerów.
Jeżeli jesteś mocny w ​JAVIE ​i potrafisz poruszac się  w ​AngularJS ​oraz jego nowszych wersjach ​ZAPRASZAMY!
Praca w branży edutech nad rozwojem innowacyjnej platformy wspierającej uczniów  i nauczycieli w codziennych zmaganiach szkolnych.
Poszukujesz rozwojowych projektów, które pomogą przyszłym pokoleniom?  APLIKUJ!

Jeśli masz:

  • Conajmniej 2 lata doświadczenia w Javie 8, GIT, Maven, Spring;
  • Potrafisz wykorzystywać, framework JavaScript AngularJS oraz jego nowsze wersje 2+;
  • HTML/CSS nie jest Ci obcy;
  • Znasz “czysty” JavaScript;
  • Obsługujesz bazy SQL;

To jesteś na odpowedniej stronie!

Co otrzymasz?

  • Możliwość współpracy na podstawie UoP lub kontraktu B2B;
  • Świetną atmosferę pracy;
  • Profesjonalne i merytoryczne podejście do projektów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Miejsce parkingowe na samochód lub rower - kto co woli :)
  • Pakiet Multisport;

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260

Prezentacja firmy

Naszą misją jest połączenie dwóch szukających siebie partnerów: pracodaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce