Hays Poland

Full stack

Warszawa
Full stack
Warszawa
NR REF.: 1108261

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Full stack

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: od 100 zł/h N+V
Rozpoczęcie:ASAP

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie, wdrażanie i utrzymaniem dedykowanych systemów informatycznych dla branży ubezpieczeniowej

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technologii .Net 4.0 (C#), JavaScript, CSS, HTML, Transact-SQL
  • umiejętność pracy z narzędziami: Visual Studio Ultimate 2015, SQL Management Studio, SoapUI,
  • znajomość technologi integracyjne (WEB API , WCF, Web Services)
  • znajomość Reacta
  • doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych,
  • znajomośćrelacyjnych bazy danych i języka SQL, w szczególności bazy danych MS SQL,
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji TFS, SVN, GIT
  • umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy oraz analizowania działaniskomplikowanych systemów informatycznych
Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland