Full Stack Web Developer

Skanuj.to Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twoje główne zadania:

  • Rozwijanie funkcjonalności systemu (przyjazny system klasy ERP dostarczany jako SaaS dla małych i średnich przedsiębiorców, frontend w oparciu o VUE.js, backend w oparciu o Symfony).
  • Za testy odpowiada zespół testów (merytoryczni ludzie), ale to Ty będziesz dbał o jakość i bezpieczeństwo kodu.
  • Wymagania dostarcza analityk (makiety lub gotowe grafiki z opisem), ale czasem możesz dostać zadanie do własnego rozeznania tematu.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji internetowych,
  • Umiejętność programowania w oparciu o MVC,
  • Bardzo dobra znajomość HTML & CSS,
  • Dobra znajomość JavaScript (mile widziane doświadczenie z VUE.js),
  • Dobra znajomość PHP 5+ (mile widziana praca we frameworkach Symfony lub Zend),
  • Znajomość narzędzi (GIT, NPM, Webpack) i bibliotek (Bootstrap),
  • Znajomość środowiska Linux,
  • Mile widziana znajomość SOLR,

Oferujemy:

  • Stabilną, stacjonarną pracę z fajnymi ludźmi w luźnej atmosferze,
  • Ciekawe i wyróżniające się projekty, jesteśmy fintech’em współpracującym z wiodącymi Bankami w Polsce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wspólnie dobieramy rodzaj zatrudnienia, który Ci odpowiada (umowę o pracę lub B2B),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

W bonusie:

  • Integracyjne happy hours po godzinach,
  • Bardzo dobrą lokalizację biura (100m od kolejki Gdańsk Wrzeszcz),
  • Pakiet sportowy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Skanuj.to sp. z o.o. jest spółką grupy Cloud Planet, która jest jednym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy