Full Stack Web Developer

Skanuj.to Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego Zespołu w Gdańsku.

Aktualnie do grona naszego zespołu programistów poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej chętnej do pracy i nauki, potrafiącej zgrać się z zespołem naszej firmy.

 Oferujemy:

- ciekawe i wyróżniające się projekty,

- zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

- przyjazną atmosferę w zespole,

- [GDAŃSK] biuro w dogodnej lokalizacji (100 m od SKM Gdańsk Wrzeszcz),

Wymagania

- HTML, CSS & JavaScript (jQuery, mile widziane VUE),

- PHP 5+ (Zend lub podobne),

- SQL (Postgresql),

- znajomość środowiska Linux, w tym Apache lub Lighttpd,

- Umiejętność programowania w oparciu o MVC,

- Mile widziana znajomość Gearman’a, Imagick’a lub SOLR,

- min. 2 lata doświadczenia,

Prezentacja firmy

Skanuj.to sp. z o.o. jest spółką grupy Cloud Planet, która jest jednym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy