Full Stack WEB DEVELOPER RUBY ON RAILS REACT API, CTO 400k shares, 20k salary

SocialTravel.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukasz wyzwania? Poszukujemy CTO/Full Stack do SocialTravel dynamicznie rosnącej platformy rezerwacyjnej i oprogramowania dla atrakcji turystycznych, kilkanaście tysięcy klientów w 40 krajach, kilkaset firm współpracujący z całego świata. Ambitne, międzynarodowe środowisko startupowe z wizją i strategią tworzenia czegoś wielkiego. Travel-tech start-up po 2 rundzie inwestycyjnej z 4 inwestorami na pokładzie. Na rynkach zagranicznych działamy pod brandem Tripsomnia.

CTO FULL STACK WEB DEVELOPER RUBY ON RAILS/JAVASCRIPT
Miejsce pracy: Business Link Warszawa Stadion Narodowy (w trakcie zmiany na biuro w centrum)
Zakres obowiązków:
prowadzenie i rozwój projektu od strony technologicznej
bieżąca współpraca z CEO i Project Managerem
rozwój platformy rezerwacyjnej, travel marketplace
rozwój oprogramowania typu SaaS dla branży turystycznej
budowa API
rozdział warstw/monolitu na osobne aplikacje back-end/front-end/api
budowa nowych funkcjonalności i mikroserwisów
integracje z zewnętrznymi partnerami

Oferujemy:
udziały o wartości kilkuset tysięcy złotych w dynamicznie rosnącej spółce wycenianej na kilkanaście milionów złotych
praca w międzynarodowym środowisku
bezpłatne wycieczki i atrakcje turystyczne w 40 krajach na świecie

Wymagania

Wymagania:
API
Ruby
Ruby on Rails
JS framework: React
PostgreSQL, JSON api
Bootstrap SASS
Elastic search
Digitalocean/AWS
Github/Trello/Slack/Jira

Prezentacja firmy

SocialTravel Booking Software&Marketplace for Local Tours&Attractions <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
20 000PLN - 25 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
400 tysięcy złotych w udziałach
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy