Full-stack Web Developer, Programista serwisów i aplikacji internetowych [PHP LARAVEL MVC CSS JS]

Avrio Interactive

Warszawa, 02-548, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z pozyskaniem nowych ekscytujących projektów poszukujemy osoby mającej doświadczenie w programowaniu serwisów i aplikacji webowych, znających znających zasadę działania framework’ów (back-end) opartych o wzorzec MVC.

Full-stack Web Developer uzupełni nasz zespół złożony z Back-end i Front-end developerów i będzie odpowiedzialny za:

  • Rozwój naszego autorskiego oprogramowania CMS,
  • Wdrożenia nietypowych serwisów WWW,
  • Optymalizację istniejących serwisów WWW, usprawnianie kodu i jego przyszłą rozbudowę.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Dobrej znajomości programowanie PHP OOP pod kontrolą frameworków MVC (Laravel 5.x i wyższe)
  • Dobrej znajomości JavaScript w specyfikacji AngularJS/ReactJS/ES6 i innych,
  • Znajomości Python/Golang/Node.js (przynajmniej jeden)
  • Znajomości CSS3/HTML5 (pod kontrolą Sass), idei RWD, Mobile first oraz nowinek w zakresie projektowania WWW,
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami NPM oraz  Webpack,
  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji GIT oraz edytorem VSCode,
  • Wiedzy z zakresu działania i konfiguracji środowiska i jego elementów składowych pod kątem WWW (Linux)
  • Komunikatywności, otwartości i elastyczności oraz chęci poszerzania swojej wiedzy;

Co oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach,
  • Rozwój i szeroki zakres odpowiedzialności w prowadzonych projektach,
  • Pracę na pełny etat w siedzibie firmy w Warszawie,
  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę,
  • Dużą elastyczność działania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Prezentacja firmy

Agencja Avrio Interactive istnieje już ponad 15 lat. Pracujemy nad wizer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce