Full Stack Web Developer (PHP)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Klient: Globalny dostawca usług IT, z niemieckim kapitałem, który świadczy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę przemysłową.

Zakres obowiązków:

-Wkład w nowy i innowacyjny rozwój wewnętrznych aplikacji internetowych

-Wdrożenie, testowanie i profilowanie frontendu najwyższej jakości, dostosowanego do Google -Material Design

-Ścisła współpraca z naszymi zespołami UX / UI-design, QA i Requirements Engineering

Wymagania:

-Min. 2 lata doświadczenia związanego z programowaniem w języku PHP

-Doświadczenie w programowaniu obiektowym, stosując zasady SOLID, DRY

-Dobra znajomość: PHP 7, Laravel 5, PHPUnit, Eloguent, RabbitMQ, TDD, Git

-Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)

-Zorientowania na potrzebny klienta

Bardzo mile widziane:-

Znajomość: Jira, Confluence, Miro, Slack

-Znajomość j. niemieckiego-Doświadczenie w Agile

Stos technologiczny:

- PHP 7, Laravel 5, Eloquent, RabbitMQ, PHPUnit

- EcmaScript 6 / TypeScript, React, Redux

-Composer, npm, webpack, babel-GitLab, Docker, Jenkins

-MS SQL Server, sqlite, Redis

Klient oferuje:

-Zatrudnieni na podstawie umowy o prace

-Udział w międzynarodowych projektach

-Prace, w której 100% czasu stanowi rozwój nowych funkcjonalności

-Budżet szkoleniowy

-Lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego z native speakerem

-Elastyczne godziny pracy

-Karte Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie

-Dofinansowane do dojazdów do pracy

-Dofinansowanie do obiadów

-Pakiet rekolakcyjny

-Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media