Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie w oparciu o framework Symfony)
  • Udział w sesjach projektowych
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Współpraca z członkami zespołu w metodyce Scrum

Co mamy do zaoferowania?

  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Sensowne narzędzia pracy (Mac + dual widescreen setup)
  • Pracę nad aplikacjami ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich
  • Dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną - egghead.io, pluralsight
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną PZU
  • Kartę Multisport

Wymagania

Czego wymagamy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomość PHP 5.4+
  • Znajomości języka JavaScript
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP
  • Znajomości języka SQL oraz dowolnego systemu zarządzania bazami danych np. MySQL
  • Znajomości standardów PHP-FIG (PSR-1, PSR-2, ...)
  • Znajomości systemu kontroli w wersji GIT
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane kompetencje:

  • Znajomość frameworka Symfony 2 lub 3
  • Znajomość narzędzi: Vagrant, Docker
  • Znajomość NodeJS, oraz narzędzi: gulp, grunt, bower
  • Znajomość jQuery, AngularJS, ReactJS
  • Znajomość Wordpressa i/lub Drupala

Prezentacja firmy

CODESUSHI to developerzy kochający programowanie i rozwój w zakresie apl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy