Full Stack Java Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Kraków, Warszawa, Gdańsk
  • Obszar projektu: Rozwój i utrzymanie aplikacji bankowych opartych na mikroserwisach
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowo
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B1
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: Java 11, Angular 2+, Spring, Hibernate, Redis, Kafka, SQL, Maven, Gradle, Spring Boot 2, Git, Jira, Confluence, Linux i wiele innych
  • Budżet: 14 - 18k brutto na umowę o pracę

Zakres zadań:

  • Implementacja rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową
  • Rozwój systemu do przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych w oparciu o technologię ElasticSearch
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi i architektami
  • Opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań

Wymagania:

  • Co najmniej 1,5 roku doświadczenia w programowaniu
  • Znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych
  • Znajomość technologii frontendowych
  • Otwartość, chęć uczenia się i pracy w Scrum

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami we współpracy z ekspertami z zakresu IT
  • Aktywny udział w projektach i realny wpływ na wdrażane rozwiązania
  • Program szkoleń
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna oraz stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Programy zniżkowe i lojalnościowe
  • Dofinansowanie do odpoczynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.