Full Stack Java Developer (praca zdalna)

dmt Software House Sp. z o.o.

31-353 KRAKÓW, małopolskie

Od: dmt Software House Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 31-353 KRAKÓW

Firmy dmt Software House Sp. z o.o. oraz eSourcing S.A. wchodzące w skład grupy kapitałowej dmt Holding S.A., to firmy o całkowicie polskim kapitale, specjalizujące się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych systemów informatycznych dedykowanych dla firm z sektora bankowego i finansowego. Interesują nas szczególnie te systemy i usługi, które ze względu na skomplikowane mechanizmy transakcyjno-rozliczeniowe oraz duże ilości przetwarzanych informacji stanowią wyzwanie w produkcji i wdrożeniu. Nasz zgrany zespół to wysokiej klasy specjaliści, którzy ambitnie podchodzą do wykonywanych zadań i poszukują innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Full Stack Java Developer

Zadania:

  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o Javę 8, Spring i Hibernate
  • Konfiguracja narzędzi do automatyzacji prac
  • Monitoring i dbanie o jakość kod (code review)
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Wsparcie dla architektury oprogramowania
  • Wdrożenie i tworzenie dokumentacji
  • Wsparcie techniczne na etapie analizy wymagań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • pracę w doskonałej atmosferze w zgranym zespole
  • umowę o współpracę - dzięki czemu sam sterujesz czasem swojej pracy
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych
  • więcej dni wolnych niż przewiduje ustawa :)
  • pracę zdalną.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Java Developer w projektach komercyjnych z wykorzystaniem technologii webowych
  • Zaawansowana znajomość języka Java 6/7, bardzo dobra znajomość programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • Praktyczne doświadczenie w Java (Java API) / Java EE (Servlets, EJB, JPA, JAXB, etc…)
  • Praktyczna znajomość Web Services (REST/SOA)
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych w technologii GWT
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z framework’ami: Spring Boot, Hibernate
  • Praktyczna znajomość SQL i systemów relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Dobra znajomość narzędzi: Git, Jira, Jenkins, Magen, środowiska programistycznego Eclipse oraz serwerów aplikacyjnych (Tomcat/JBoss)
  • Znajomość zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych i integracyjnych (przy wykorzystaniu np. JUnit, Mockito)
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu technologii frontendowych: Bootstrap, AngularJS, Servlets, XML, JavaScript,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy