Full-Stack Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138512

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B via Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań zwanych robotyzacją procesów biznesowych
  • Automatyzacja procesów Continuous Integration & Continuous Delivery

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie pracy na stanowisku Full-Stack Developer
  • Doświadczenie pracy z Java, SQL, noSQL
  • Doświadczenie w programowaniu API REST
  • Znajomość architektury systemów webowych
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów CI/CD
  • Język angielski na poziomie B2+
  • Mile widziana znajomość Angular / React

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland