Full-stack Developer

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1149685

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: 100% zdalnie

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Długość projektu: współpraca długoterminowa

Stawka: do 125 zł / h netto na B2B

Angielski: B2/C1

Zadania:
  • Tworzenie dokumentacji
  • Realizacja zmian w istniejących systemach
  • Tworzenie nowych komponentów w oparciu o architekturę mikroserwisów

Wymagania:
  • Doświadczenie developerskie na poziomie minimum 3 lat
  • Udział w co najmniej 3 projektach w roli Java Fullstack Developer
  • Bardzo dobra znajomość Java 8/11, Kotlin
  • Praktyczna znajomość: Spring, Spring Boot 2, Spring Data PostgreSQL, Spring Cloud, Spring security, RabbitMQ, Hazelcast, Camunda
  • Praktyczna znajomość: Angular
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych, architektury mikroserwisów
  • Wiedza n/t DDD, TDD
  • Znajomość narzędzi/technologii: JSP, JSF, JPA, ORM, JMS, SOAP/REST
  • Praktyczna znajomość SQL, w tym baz danych PostgreSQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland