Full Stack Developer

Joymile S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kim będziesz jako Dev Hero?

Staniesz się kluczową osobą naszego projektu, będziesz współtworzył pierwszy zespół software developerów w naszej firmie! Zostaniesz istotnym ogniwem podczas tworzenia nowoczesnej platformy kupna i sprzedaży aut używanych. Będziesz dbał o najwyższą jakość świadczonych usług i wizerunek marki.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie architektury portalu

  • Implementację systemu

  • Postępowanie zgodne z filozofią firmy

  • Zapewnienie najwyższego standardu świadczonych usług

Oferujemy:

  • Dołączenie do firmy jako 5 członek zespołu IT

  • Olbrzymi wpływ na to kim będziemy w przyszłości

  • Tworzenie zupełnie nowego produktu i nowej jakości na polskim i europejskim rynku

  • Dostęp do ciekawych osób, z dużych firm i startupów, z Polski, Europy i Doliny Krzemowej

  • Udziały pracownicze

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej znajomości przynajmniej dwóch z wymienionych technologii: Python, Django, Django REST Framework, Git, GraphQL, React / Redux, CSS3, HTML5, JavaScript

  • Doświadczenia w zakresie projektowania systemów webowych oraz mobilnych

  • Doświadczenia w temacie wytwarzania oprogramowania

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy

  • Biegłości w implementacji

  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Zaangażowania i pasji

  • Umiejętnośc​i współdziałania w zespole

  • Dynamiki i elastycznoś​c​i w dostosowaniu się do zmieniającej się sytuacji

  • Zdolności do szybkiego wdrażania się w nowe technologie

  • Rozumienia naszej filozofii i wyznawania podobnych przekonań - potrzeby rozwiązania problemów związanych z kupnem używanego samochodu w Polsce

Prezentacja firmy

Joymile to wygodny, bezpieczny i nowoczesny sposób zakupu auta. K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Udziały pracownicze
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy