Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Full Stack Developer

Lokalizacja: Bolszewo (pow. wejherowski)

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Full Stack Developera. Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia lub jesteś na początku swojej kariery - ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji
  • Pisanie testów
  • Utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa danych w wytwarzanym oprogramowaniu
  • Wsparcie dla użytkowników w zakresie wytwarzanych aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

 Wymagania:

  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Znajomość CSS oraz JavaScript
  • Umiejętność tworzenia aplikacji webowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu programowania obiektowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość popularnych technologii baz danych oraz frameworków ORM
  • Język angielski na poziomie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta ostatniego roku o profilu informatycznym
  • Znajomość metodologii Scrum i/lub Kanban
  • Umiejętność administrowania systemami operacyjnymi Linux
  • Znajomość narzędzi automatyzacji np. Jenkins, Maven
  • Umiejętność programowania w J2EE, Hibernate, Spring Framework, JavaScript (jQuery, AngularJS, Node.js, React.js, Vue.js), PHP7, C#, .NET
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji (CVS, SVN, Git, Mercurial)
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych przy użyciu dowolnych narzędzi i standardu notacji (UML2.0, BPMN, ArchiMate)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Kartę multisport, bezpłatny parking, bilety do kina i filharmonii, świeże owoce, dofinansowanie do wypoczynku, lekcje językowe w godzinach pracy
  • Świetną atmosferę w zespole
  • Dodatek relokacyjny
  • Premie za pomysły usprawniające pracę oraz polecenia pracowników
  • Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci oraz karty podarunkowe
Devire Devire Devire Devire