Opis stanowiska pracy

Praca w biurze w Warszawie

Oferujemy:

8 000 - 12 000 pln netto B2B

Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

Biuro zlokalizowane blisko stacji PKP

Multisport/Medicover

Wymagania

Oczekiwania:

Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Dobra znajomość PHP

Dobra znajomość frameworka Laravel lub Symfony

Dobra znajomość zasad działania systemów CMS

Dobra znajomość JavaScriptu, HTML, CSS, VueJS

Szeroka wiedza z dziedziny WebDevelopmentu (Backend & Frontend)

Doświadczenie z różnymi systemami zarządzania treścią

Dobra znajomość architektury rozwiązań webowych

Bardzo wysoki nacisk na jakość kodu

Doświadczenie w pracy w SCRUMie

Bardzo dobra znajomość kontroli wersji GIT

Zaangażowanie, samodzielność i silne dążenie do rozwijania swoich umiejętności

Nastawienie na końcowy efekt i dbałość o szczegóły

Komunikatywność i inicjatywa i chęć dzielenia się wiedzą

Dobra znajomość angielskiego

Prezentacja firmy

MOBTER Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Min. 2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy