Full Stack Developer w Dziale Badań i Rozwoju

SmartJob

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W co będziesz zaangażowany:

  • Udział w projektach realizowanych w oparciu o technologię Angular (Frontend) oraz Java (Backend)
  • Projektowanie oprogramowania i baz danych
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
  • Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem oraz z założeniami projektowymi

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętność programowania w języku Java z zachowaniem zasad clean code
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript, Java oraz Angular
  • Znajomość praktyk TDD oraz DDD
  • Znajomość relacyjnych bądź obiektowych baz danych
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Znajomość technologii: jQuery, Bootstrap, Kotlin, REST, MongoDB, SQL, Spring, Linux, Gradle/Maven, JUnit, Mockito, Akka
  • Znajomość zagadnień z dziedziny Dev-Ops oraz Security
  • Praca z system kontroli wersji – Git
  • Uczestnictwo w projektach prowadzonych w oparciu o Scrum
  • Znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania
  • Umiejętność zastosowania wzorców projektowych

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Karty Multisport i Benefit
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
  • Dostęp do najnowszych produktów Pracodawcy

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Smart Job z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

\"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Analityka