Full-Stack Developer (.Net+ Angular)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla globalnej spółki IT, która dzięki oferowanym rozwiązaniom, umożliwia przetwarzanie transakcji na masową skalę w różnych krajach, na sześciu kontynentach (są to między innymi: Chile, Dominikana, USA, Białoruś, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Chiny, Kanada, Belgia, Finlandia oraz Tajwan), aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko.

Full-Stack Developer (.Net+ Angular)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  •  Budowanie i rozwijanie aplikacji
  •  Pisanie testów jednostkowych
  •  Zapewnianie jakości dostarczanego oprogramowania
  •  Wypracowywanie kompetencji umożliwiających długofalowy rozwój i wsparcie utrzymania wytwarzanego oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii:
    • C#, Visual Studio, TFS/AZDO
    • AngularJS
    • Async/await pattern
    • Websockets
    • Protobuf
    • SQL Server 2017
    • Postgres
    • Entity framework
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.