Full Stack Developer (Java + JavaScript)

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Stanowisko: Full Stack Developer (Java + Java Script) – Możliwość częściowej pracy zdalnej 50/50

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel.

Poszukujemy osoby doświadczonej, która potrafi projektować wysokiej jakości rozwiązania techniczne.

Na tym stanowisku programista bierze udział w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Programista jest zaangażowany w pełny cykl życia oprogramowania od projektowania po kodowanie i rozszerzanie automatyzacji testów aplikacji.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia związane z programowaniem w języku Java
  • Doświadczenie/Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania metodą Scrum/Kanban/Lean
  • Znajomość metod zwinnych BDD,TDD
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowe umiejętności: Java EE, Hibernate, SQL, Soap, Rest
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie jako Full Stack Developer

Klient oferuje:

  • Rozwój w postaci udziału w różnych projektach
  • Zatrudnienie w formie umowy B2B
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Lekcje angielskiego
  • Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room
  • Przyjemna lokalizacja firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media