Fryzjer męski/Barber

Filtrowa Barber Shop

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Telefony się urywają, kalendarz pęka w szwach, szukamy osoby, która pomoże nam to ogarnąć ;)

Filtrowa Barber Shop, miejsce dla brodaczy na warszawskiej ochocie, szuka pozytywnych osób, aby powiększyć zespół.

Jeżeli:
-posiadasz doświadczenie (choćby minimalne) w strzyżeniu męskim,
-chcesz się przekwalifikować ze strzyżenia damskiego,
-chcesz nauczyć się tradycyjnego rzemiosła,
-strzyżenie jest Twoją pasją lub czujesz, że może nią być,

wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem.

Oferujemy:
-umowę o pracę bez okresu próbnego,
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
-pracę w systemie zmianowym,
-luźną atmosferę w pracy,
-szkolenia u najlepszych specjalistów w kraju

Prezentacja firmy

Filtrowa Barber Shop- miejsce stworzone przez mężczyzn z myślą o mężczyz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna