Fryzjer damski/ męski

loveHAIR&BARBER

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

FRYZJER DAMSKI Z DOŚWIADCZENIEM

FRYZJER MĘSKI, BARBER DO PRZYUCZENIA

JEŻELI WYKONUJESZ SWOJĄ PRACĘ Z PASJĄ - ZAAPLIKUJ!

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • pielęgnacja, strzyżenie, formowanie włosów
  • pielęgnacja, strzyżenie, formowanie włosów, męskiej brody oraz wąsów
  • obsługa na najwyższym poziomie, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • doradztwo w doborze fryzury/stylizacji, ocena stanu skóry głowy i włosów

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku fryzjer
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku fryzjer męski/barber
  • znajomość aktualnych trendów, podejmowanie wyzwań, punktualność
  • pogodne usposobienie, łatwość nawiązywania kontaktów
  • język angielski oraz certyfikaty ze szkoleń, udział w pokazach i konkursach krajowych/ zagranicznych będą dodatkowym atutem

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3.000 do 7.000 PLN brutto
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2.000 do 5.000 PLN brutto
  • praca na samodzielnym stanowisku, w prestiżowej lokalizacji Gdańsk, Piecki Migowo- Osiedle Central Park
  • perspektywa stałej pracy, rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • CV Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM PROSIMY WYSŁAĆ ZA POMOCĄ OPCJI APLIKUJ

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z U stawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Właścicielka salonu LOVE HAIR & BARBER zaczęła wyrabiać własną mar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne