Frontend Web Developer

BV Holding Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego frontend web developera. Oferujemy możliwość pracy na miejscu w biurze, w ścisłym centrum Katowic. Jesteśmy również otwarci na współpracę zdalną lub częściowo zdalną.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju umiejętności poprzez ich doskonalenie w pracy w młodym, prężnym zespole. Zapewniamy również opiekę mentorską dla osób chcących poprawić swój warsztat.

Przed rozmową kwalifikacyjną wysyłamy do wybranych kandydatów zadanie testowe, którego efekt zostaje poddany ocenie jakościowej.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript i jQuery,
  • bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop,
  • znajomość frameworka CSS3: bootstrap lub Foundation,
  • znajomość technologii: SASS, Less, RWD (Responsive Web Design), git,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji projektowych,
  • otwartość, chęć rozwoju oraz umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, samodzielność i stabilność emocjonalna.

Mile widziane

  • znajomość technologii: gulpjs, gruntjs,
  • doświadczenie w pracy z platformą Wordpress,
  • znajomość technologii backendowych: PHP, MySQL.

Prezentacja firmy

Spółka BV Holding powstała z połączenia prężnie funkcjonujących na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nadgodziny, premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych