Frontend Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1100410

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – software house'u – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Front-end Developera

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do 110 PLN netto + VAT / h
Zatrudnienie: B2B

Zadania:
  • Tworzenie od podstaw środowisk projektowych
  • Wytyczenie standardów
  • Przygotowanie komponentów interfejsu użytkownika
  • Programowanie nowych funkcjonalności
  • Wsparcie zespołu projektowego w obszarze programowania GUI

Doświadczenie w:
  • Tworzeniu aplikacji internetowych (z zastosowaniem HTML5, CSS3 i frameworków JavaScript); co najmniej trzy lata pracy
  • Tworzeniu interfejsu użytkownika zgodnie z zasadami "Responsive Web Design"
  • Współpracy z projektantami UI/UX
  • Tworzeniu aplikacji www, także od strony serwerowej
  • Pracy w zespole SCRUMowym

Znajomość:
  • JavaScript
  • Framework Javascript - przede wszystkim React, ew. Ember, Angular, Knockoutjs
  • Narzędza front-endowe typu SASS/LESS, Node.js, webpack, npm.
  • Obiektowy język programowania, np. Java, Ruby
  • SQL
  • Git

Wymagania dodatkowe:
  • Absolwent jednej z wyższych uczelni informatycznych w Warszawie (UW, PW, PJATK), lub innych dużych ośrodków akademickich w Polsce
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym pracę w zespole angielskojęzycznym.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland