FrontEnd i/lub BackEnd Developer

7PEAK

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją tworzącą między innymi innowacyjne narzędzia informatyczne wspierające procesy biznesowe naszych klientów. Pracujemy dla wielu renomowanych podmiotów a nasze projekty znajdują wdrażane są w całej Europie.
Realizujemy też autorskie projekty, które wpisują się w idee innowacyjności biznesu i marketingu.
Poszukujemy wsparcia dla naszego Teamu – od zaraz.
Oferujemy pracę stacjonarną, ale z racji prowadzonych projektów możliwe jest jej częściowe wykonywanie zdalnie. To pozostaje do domówienia

Wymagania

Poszukujemy wsparcia zarówno w pracach nad backendem jak i frontendem.

Obecne projekty prowadzone są w PHP,
głównie przy użyciu frameworków Zend 2 oraz YII,
Doctrine 2; RESTowych API / Apigility.

Frontendy przy pomocy:
Javascript / Typescript
Angular 5 (AngularJS dla starszych projektów)
Narzędzia: webpack, gulp, node
Bootstrap, CSS3, HTML5

Wspólne:
GIT; umiejętność debugowania kodu.
Oferujemy pracę wśród doświadczonych ludzi, znających dobrze swoje „rzemiosła”: programisty, marketingowca, pr-owca lub handlowca.
Możemy wspólnie się rozwijać.
Bez względu na zakres Twoich kompetencji możesz być wartościowym ogniwem naszego zespołu. Warto się spotkać i o tym porozmawiać! Zadzwoń: 600 800 007
PS
Pola formularza w wymogami/umowami i całą resztą były wymagane. Nie zastanawiaj się, czy sprostasz czy może nie...
Po prostu zgłoś się do postępowania rekrutacyjnego ;-)

Prezentacja firmy

7Peak działa równolegle w dwóch segmentach rynku tworząc unikalny zestaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Od zaraz
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy