Frontend / Full-stack developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Agencji digitalowej, która współpracuje z międzynarodowymi klientami (głównie USA - NY, Los Angeles) poszukujemy Full-stack JavaScript developera, z zacięciem do kreatywnej technologii.

Frontend / Full-stack developerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • tworzenie wyjątkowych stron internetowych w bliskiej współpracy z projektantami
  • tworzenie animacji przy użyciu JS, CSS

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6), CSS (SCSS), HTML
  • doświadczenie w pracy z React'em, Backbone'm lub Angularem
  • doświadczenie w pracy z Node.JS (w tym np. Express.js lub sails.js), Npm, Webpack'iem
  • praktyczna znajomość GIT, RWD
  • Mile widziana znajomość: RoR, Spree/Solidus, Prosmatic, Heroku

Oferujemy:

  • umowę w oparciu o B2B
  • rodzinną atmosferę
  • wsparcie doświadczonych developerów
  • ciekawe, zagraniczne projekty (NY, Los Angeles, Wielka Brytania)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.