Opis stanowiska pracy

Do Działu Technologii poszukujemy kandydata na stanowisko Frontend Developer.

Zadania na stanowisku Frontend Developera
• Implementowanie komponentów interfejsu użytkownika
• Projektowanie i implementacja interfejsu użytkownika
• Implementowanie logiki warstwy klienckiej aplikacji
• Utrzymywanie istniejących rozwiązań klienckich
• Diagnostyka błędów
• Rozwijanie i poszerzanie wykorzystywanego stosu technologicznego

W zamian oferujemy:
• Przyjazną atmosferę wśród pozytywnie nastawionych ludzi
• Pokój gier i relaksu, gdzie regularnie szkolimy swoje umiejętności gry na konsoli
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz elastyczność w jego aktualizacji w miarę postępów w rozwoju zawodowym
• Zdrową współpracę, bez nierealnych terminów i nadgodzin, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym biurze w centrum Wrocławia
• Dofinansowanie do karnetu Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Frontend Developer oczekujemy znajomości technologii na dobrym poziomie (minimum 3 lata doświadczenia):
• HTML5
• CSS3
• JavaScript (ES6)
• TypeScript
• jQuery

Dodatkowo mile widziane:
• Doświadczenie z frameworkami Kendo UI i/lub vue.js
• Znajomość narzędzi typu Webpack, Gulp
• Znajomość frameworków CSS typu Bootstrap, Foundation
• Znajomość frameworków do testowania np. Jasmine
• Znajomość Gita i/lub TFSa
• Podstawowa znajomość SharePoint/Office 365

Prezentacja firmy

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP