Frontend Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129809

Dla znanej firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera, do zespołu którego celem jest stworzenie i rozwój bankowości internetowej i mobilnej dla klientów komercyjnych.

• Miejsce pracy: Warszawa
• Forma zatrudnienia: Kontrakt B2B
• Stawka: 90 - 120/h
• Rozpoczęcie projektu: listopad/grudzień 2019

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka JavaScript, HTML5, CSS 3.0
• Znajomość technologii Web-Components
• Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
• Znajomość technologii Git, Maven, SonarQube, Jenkins
• Umiejętność pisania testów jednostkowych podczas tworzenia aplikacji
• Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
• Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne
• Dokładność, umiejętność współpracy, innowacyjność
• Otwartość na poznawanie nowych technologii
• Samodzielność i odpowiedzialność

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:
• Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
• Znajomość ES6, TypeScript

Zakres obowiązków:
• Tworzenie/projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie Z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
• Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole
• Współpracę z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania
• Przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
• Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej
• Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland