Frontend Developer

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • budowanie warstwy interfejsu użytkownika na różne platformy i przeglądarki z wykorzystaniem technologii HTML5, CSS3, JavaScript,
  • pisanie czystego kodu zgodnego z dobrymi praktykami (semantyka, BEM, ITCSS, sass-lint, ESLint),
  • optymalizacja wydajności dostarczanych rozwiązań,
  • dostosowanie rozwiązań do wymagań osób niepełnosprawnych (standard WCAG2.0),
  • wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi / bibliotek Frontend takich jak npm, React, Angular, jQuery, gulp,
  • współpraca z analitykami, konsultantami i zespołem UX/UI w celu dostarczenia jak najwyższej jakości aplikacji.

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia jako programista Frontend
  • bardzo dobrej znajomości HTML5 i CSS/SCSS oraz zagadnień RWD i wydajności warstwy frontend,
  • znajomości Javascript (ES5 lub ES6/Typescript),
  • dobrej znajomości narzędzi wspierających development: Gulp, Webpack, Git,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
Mile widziane, ale niekonieczne:
  • znajomość jednego lub kilku frameworków – Angular, React, Vue.js lub podobnych,
  • znajomość zagadnień WCAG, praktyczne doświadczenie z dostosowaniem aplikacji do wymagań osób niepełnosprawnych.
Oferujemy:
  • kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
  • fantastyczną atmosferę i pracę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość uczestniczenia w wewnętrznym programie innowacji.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy