Antrego Sp. z o.o.

Frontend Developer

Od: Antrego Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy młodą firmą specjalizującą się w tworzeniu aplikacji typu front-end. Dostarczamy intuicyjne rozwiązania, usprawniające procesy biznesowe naszych klientów za pomocą lekkich, nowoczesnych technologii.

Aktualnie poszukujemy developerów do projektów realizowanych dla krajowych i międzynarodowych Klientów (m.in. Lay's, Grupa Żywiec, Pepsico, FlaxoSmithKline, PZU)

Opis stanowiska:
* Tworzenie i rozwój warstwy frontendowej
* Współpraca z zespołem programistów frontendowych, jak i backendowych
* Realizacja animacji po stronie CSS/JS
* Projekt prowadzony w lekkiej metodyce typu Agile
* Wykorzystanie Continuous integration
* Praca w fajnej atmosferze małej firmy

* Dobra znajomość JavaScript (ES2015 / ES6), HTML 5, CSS 3
* Znajomość Sass lub LESS
* Umiejętność pisania aplikacji RWD
* Doświadczenie w optymalizacji stron pod kątem mobile
* Chęć poznawania nowych technologii
* Poczucie humoru

Mile widziane:
* Znajomość AngularJS / React / TypeScript
* Znajomość koncepcji OOCSS
* Doświadczenie z GIT lub SVN
* Umiejętność wykorzystania webpack/gulp/grunt

Widełki:
* 5000 - 8500zł brutto przy umowie o pracę
* 45 - 70 zł/h netto na fakturze (przy umowie B2B)
* Możliwe także inne formy zatrudnienia, jesteśmy w tej kwestii elastyczni