Frontend Developer

Hays Poland

Gdynia, mazowieckie

Hays Poland

Gdynia
Gdynia
NR REF.: 1150026

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa/Gdynia/Zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań do aplikacji bankowej
  • Monitorowanie błędów i praca nad poprawnością działania aplikacji
  • Dzielenie się wiedzą z innymi osobami z zespołu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość framework Angular
  • Wymagana znajomość JavaScript, JQuery, TypeScript, HTML, CSS3,
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Wiedza na temat tworzenia złożonych projektów aplikacji frontendowych
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do uczenia się i dzielenia wiedzą
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu błędów, śledzeniu błędów i metodologii zapewniania jakości
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w bankowości
  • Znajomość Jira / Confluence
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland