Frontend Developer - X-Coding IT Studio

Maciej Harbuz

51-360 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Frontend Developera w X-Coding IT będzie polegała na wdrażaniu, modyfikacji i optymalizacji szablonów HTML w prowadzonych przez nas projektach webowych.

Wymagania

Powinieneś: bez problemu poruszać się w HTML5, CSS3, posługiwać się popularnymi frameworkami JS (np. jQuery) oraz stosować dostępne na rynku pluginy oparte na JavaScript, znać przynajmniej jeden framework HTML (np. Bootstrap), bez problemu tworzyć szablony Responsive Web Design, umieć wykorzystywać preprocesory CSS (np. SCSS), rozumieć potrzebę stosowania systemów automatyzacji pracy (np. Gulp.js, Grunt), mieć podstawowe poczucie estetyki :), radzić sobie w pracy w zespole.
Najważniejsza będzie Twoja kreatywność i rozumienie użytkowej strony projektowanych systemów. Nie wszystko będzie robić grafik – dostaniesz tyle swobody, na ile pozwolą Twoje możliwości.

Prezentacja firmy

Redefiniujemy codziennie pojęcie jakości, które niesłusznie mylon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy