Frontend Developer / Webmaster

HXS Sp. z o.o. Sp. k.

31-409 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera / Webmastera (tworzenie stron i interfejsów HTML/JS), która dołączy do zespołu HXS i będzie aktywnie wspierać projekty informatyczne realizowane przez naszą firmę.

UWAGA!

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy przesłać listę 3-5 najciekawszych realizacji oraz oczekiwania finansowe. Zgłoszenia nie zawierające tych informacji nie będą rozpatrywane.

Oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (akceptujemy też B2B),
  • fantastyczną atmosferę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej,
  • realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez wielu użytkowników,
  • pracę przy międzynarodowych projektach,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • i wiele więcej :)

Istnieje również możliwość współpracy na zasadach B2B.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość popularnych systemów CMS (Wordress, Joomla itp - wymagane doświadczenie przy projektach komercyjnych)
  • bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript, CSS (wymagane doświadczenie przy projektach komercyjnych)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość innych frameworków JavaScript oraz środowiska PhoneGap lub React Native
  • umiejętność tworzenia responsywnych stron www
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem w języku PHP7
  • znajomość baz danych MySQL
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość REST API
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji)

Mile widziane

  • Znajomość chociaż jednej z bibliotek takich jak Angular, React lub Vue
  • Doświadczenie w Node.js

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale masz doświadczenie, ciekawe CV oraz jesteś osobą odpowiedzialną i bardzo pracowitą, która szybko się uczy i nadrabia zaległości, skontaktuj się z nami. Razem przedyskutujemy Twoją kandydaturę.

Prezentacja firmy

Tworzymy zespół specjalistów w dziedzinie programowania, budowania aplik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
premie kwartalne w zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy