Frontend Developer (React) - praca 100% zdalna

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Frontend Developer (React), który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Lokalizacja biura: Katowice

Tryb pracy: 100% zdalnie, stacjonarnie lub hybrydowo (wg preferencji kandydatów)

Firma realizuje projekty, które sprawiają, że wakacyjne podróże stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołączając do zespołu, będziesz miał/a wpływ na doświadczenia użytkowników z całego świata – od momentu planowania i poszukiwania idealnej wycieczki, poprzez wybór tej najlepszej, po proces rezerwacji i płatności.

Poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla klientów wielu marek, różniących się oczekiwaniami i zachowaniem w świecie online, gwarantuje ciekawe wyzwania oraz ciągły rozwój. Nasz klient stawia na bliską współpracę zespołów, skuteczną komunikację oraz otwartość na kreatywne pomysły.

Zespół pracuje zgodnie ze SCRUM, składa się z ok. 5 osób: Senior/TL, Developerzy (Regular/Senior), Tester.

Zadania:

  • Rozwój aplikacji webowych opartych o React - projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Utrzymanie aplikacji, naprawa błędów
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu
  • Współpraca z zespołem Developerów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji webowych
  • Doświadczenie związane z technologiami: React, Redux, Sass/Scss, JavaScript/TypeScript
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (codzienna praca)
  • Doświadczenie w kontakcie biznesowym z klientem
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość / doświadczenie związane z technologiami: NodeJS, .NET/Java, Unit Tests, Toolkit, RTK Query
  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pokrewne)

Klient oferuje:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy B2B (rozliczenie w EURO)
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kursy języka angielskiego
  • Darmowa opieka psychologiczna
  • Darmowe porady prawne
  • Pakiet benefitów kafeteryjnych My Benefit (200zł miesięcznie do wykorzystania)
  • Zniżki na wycieczki zagraniczne z katalogu firmy dla pracownika oraz osoby towarzyszącej (50% zniżki w pierwszym roku, z każdym kolejnym rokiem zniżka zarasta o 10%, a zatem po 6 latach wycieczka wychodzi za darmo, osoba towarzysząca zawsze 50%)
  • Pracę 100 % zdalną, stacjonarną lub hybrydową (wg preferencji kandydatów)
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w Katowicach (Chillroom, Playroom)
  • Swoboda doboru narzędzi do pracy - praca na własnym sprzęcie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media