Frontend Developer (praca zdalna)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Czy jesteś zainteresowany mapowaniem wnętrza każdego budynku na planecie?

Firma jest przedsiębiorstwem z siedzibą w Sillicon Valley, działającym w oparciu o przedsięwzięcia, które koncentrują się na usługach mapowania i lokalizacji. Ma doświadczenie w branży turystycznej więc teraz kierują uwagę na resztę planety ;).

Firma poszukuje Developera Oprogramowania, aby pomóc zbudować zespół programistów w biurze we Wrocławiu. Zespół skupi się na budowaniu dynamicznej aplikacji internetowej klienta wspieranej przez interfejsy API REST.

Stanowisko: Developer Oprogramowania

Zadania: Mapowanie wnętrza budynku- tworzenie aplikacji, kontakt z klientem

Niezbędna jest znajomość nowoczesnych technologii: JavaScript, React and Node, a także technologie AWS, API Gateway, DynamoDB i Lambda.

Język angielski minimum B2

Szukamy zapalonego inżyniera, który lubi pracować nad zaawansowaną technologią w szybko zmieniającym się środowisku startupowym. Kogoś kogo ekscytuje perspektywa uczenia się wielu nowych technologii i platform i języków. Kto lubi pracować w zespole i ma doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

Doświadczenie: Minimum 2-4 lat jako developer

Oferujemy:

Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia kandydata
Kontrakt B2B
Praca zdalna (dopóki nie stworzony zostanie zespół)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media