Frontend Developer (Phaser 2/3)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich Klientów, znanej firmy z sektora IT specjalizującej się w tworzeniu gier i oprogramowania systemowego dla branży hazardowej poszukuje osoby na stanowisko:

Frontend Developer (Phaser 2/3)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca implementacyjna przy tworzeniu webowych gier slotowych oraz współpraca z innymi zespołami przy integracji z istniejącymi systemami gamblingowymi
  • Zapewnianie wysokiej jakości kodu poprzez code review i tworzenie testów automatycznych
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji technicznej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Rozwijamy własny framework webowych gier slotowych, napisany w TypeScript z użyciem Phasera. Oczekujemy zatem komercyjnego doświadczenia w pracy w wyżej wymienionych technologiach
  • Umiejętności sprawnej pracy z GITem
  • Umiejętności testowania własnego kodu oraz wykonywania code review innym członkom zespołu
  • Umiejętności sprawnej współpracy z zespołem testerskim
  • Gotowości do pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami, np. Jira
  • Bardzo dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży hazardowej

Oferujemy:

  • Okazję do zmiany otoczenia na interesującą niszę gier i systemów gamblingowych
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy w ciekawej branży na rynkach trzech kontynentów
  • Nowocześnie urządzone biuro w świetnej lokalizacji – Al. Jerozolimskie
  • Stabilne i jasne warunki pracy (umowa o pracę) z indywidualnie negocjowanym wynagrodzeniem
  • Open-source Day – po okresie próbnym jeden dzień w miesiącu pracujesz nad wybranym przez siebie projektem open-source
  • Karta Multisport, opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.