Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/01/2019.

Frontend Developer (AngularJS) / Technical Leader

Poznań, wielkopolskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży finansowej poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Frontend Developer (AngularJS) / Technical Leader.

Jakie wyzwania na Ciebie czekają:

• Rola lidera technicznego projektów nadzorującego techniczny zespół projektowy

• Udział w biznesowych etapach projektów – wparcie w przygotowywaniu założeń projektowych,

• Implementacja warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych w technologii JAVA

• Przygotowywanie założeń informatycznych na podstawie uzyskanych wymagań biznesowych,

• Współpraca z zespołem analityków, programistów i testerów,

• Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

• Współpraca z Teamem Agile’owym i Product Owner’em.

Mile widziana znajomość:

• zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT

• narzędzi i metodologii testów wydajnościowych

• frameworków warstwy webowej JEE (np. Apache Wicket),

• serwerów aplikacyjnych: Websphere, Tomcat

• bibliotek: Spring, Hibernate/JPA

• narzędzi: Apache Ant, Maven, Junit, Eclipse, Subverision, GIT

• sposobu pracy w procesach agile (SCRUM)

• zagadnień User Experience

Oferujemy:

• Ścieżki rozwoju - możliwość realnego awansu

• Międzynarodowe środowisko pracy

• Programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

• Dofinansowanie do studiów, szkolenia, firmą bibliotekę książek i multimediów

• Karta Mulisport lub dostęp do aplikacji MyBenefit

• Prywatną ubezpieczenie zdrowotne

• Firmowe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia

Wymagania

Wymagania:

• Ukończone studia techniczne (preferowane informatyczne),

• Znajomość procesów i standardów wytwarzania, testowania i wdrażania oprogramowania,

• Umiejętność analizy otrzymanych założeń biznesowych i przekładania ich na założenia informatyczne

• Komercyjne doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku wysokiego poziomu, preferowana JAVA

• Bardzo dobra znajomość framework’a AngularJS, chęć do dalszej pracy z nim

• Bardzo dobra znajomość programowania w JavaScript,

Znajomość:

o architektury opartej na usługach (SOA, REST)

o technologii webowych HTML5/CSS3

o technik RWD oraz stron dostosowanych do mobile,

o narzędzi wspierających automatyczny proces budowy oprogramowania,

o testowania aplikacji w JavaScript

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

• Dokładność w realizacji powierzonych zadań

• Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne korzystanie z dokumentacji oraz udział w inicjatywach projektowych.

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
Docelowo dłogoterminowa praca
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy