Frontend Developer (AngularJS) / Technical Leader

Workforce Logiq

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży finansowej poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Frontend Developer (AngularJS) / Technical Leader.

Jakie wyzwania na Ciebie czekają:

• Rola lidera technicznego projektów nadzorującego techniczny zespół projektowy

• Udział w biznesowych etapach projektów – wparcie w przygotowywaniu założeń projektowych,

• Implementacja warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych w technologii JAVA

• Przygotowywanie założeń informatycznych na podstawie uzyskanych wymagań biznesowych,

• Współpraca z zespołem analityków, programistów i testerów,

• Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

• Współpraca z Teamem Agile’owym i Product Owner’em.

Mile widziana znajomość:

• zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT

• narzędzi i metodologii testów wydajnościowych

• frameworków warstwy webowej JEE (np. Apache Wicket),

• serwerów aplikacyjnych: Websphere, Tomcat

• bibliotek: Spring, Hibernate/JPA

• narzędzi: Apache Ant, Maven, Junit, Eclipse, Subverision, GIT

• sposobu pracy w procesach agile (SCRUM)

• zagadnień User Experience

Oferujemy:

• Ścieżki rozwoju - możliwość realnego awansu

• Międzynarodowe środowisko pracy

• Programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

• Dofinansowanie do studiów, szkolenia, firmą bibliotekę książek i multimediów

• Karta Mulisport lub dostęp do aplikacji MyBenefit

• Prywatną ubezpieczenie zdrowotne

• Firmowe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia

Wymagania

Wymagania:

• Ukończone studia techniczne (preferowane informatyczne),

• Znajomość procesów i standardów wytwarzania, testowania i wdrażania oprogramowania,

• Umiejętność analizy otrzymanych założeń biznesowych i przekładania ich na założenia informatyczne

• Komercyjne doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku wysokiego poziomu, preferowana JAVA

• Bardzo dobra znajomość framework’a AngularJS, chęć do dalszej pracy z nim

• Bardzo dobra znajomość programowania w JavaScript,

Znajomość:

o architektury opartej na usługach (SOA, REST)

o technologii webowych HTML5/CSS3

o technik RWD oraz stron dostosowanych do mobile,

o narzędzi wspierających automatyczny proces budowy oprogramowania,

o testowania aplikacji w JavaScript

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

• Dokładność w realizacji powierzonych zadań

• Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne korzystanie z dokumentacji oraz udział w inicjatywach projektowych.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Docelowo dłogoterminowa praca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy