Frontend Developer (Angular)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego  klienta  Abu Dabhi, z siedzibą  we Wrocławiu, który tworzy  produkty z zakresu cybersecurity, poszukujemy kandydata na stanowisko Frontend Developer.  Głównym celem na tym stanowisku  będzie wdrożenie pełnego interfejsu użytkownika z naciskiem na wizualizację oraz wydajność. Do  głównych obowiązków należeć będzie tworzenie modułów i komponentów oraz łączenie ich w funkcjonalną aplikację.

Ogólne obowiązki:

  • Implementacja zgodnie z opracowanym projektem.
  • Sugerowanie i wdrażanie rozwiązań na podstawie dostarczonych zestawów danych.
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejących aplikacji.
  • Współpraca z programistami w procesie tworzenia interfejsu API RESTful.
  • Używanie Java RESTful lub Java Spring w celu tworzenia warstwy Back-end.
  • Postępowanie zgodnie z wytycznymi projektowymi i kodowymi dostarczonymi przez firmę.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer/Full Stack
  • Biegła znajomość JavaScript i HTML5, Typescript i SASS oraz Angular/Angular.js
  • Doświadczenie w środowiska Canvas / SVG + D3.js lub podobnych.
  • Dokładne zrozumienie platformy, bazy danych, interfejsu API, serwerów proxy itp.
  • Podstawowe umiejętności programowania obiektowego / projektowania specyficzne dla UX.
  • Biegła znajomość języka angielskiego  oraz polskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Full Stack
  • Umiejętności komunikacyjne, doświadczenie w pracy z zespołami rozproszonymi geograficznie.
  • Doświadczenie w tworzeniu wizualizacji na warstwach map (Google Maps, OpenstreetMaps itp.)

Nasz klient oferuje:

  • Urlop wypoczynkowy oraz chorobowe przy umowie B2B.
  • Wybór formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B.
  • Karta MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne.
  • Pakiet szkoleniowy.
  • Raz w roku 3 tygodniowa konferencja w siedzibie firmy w Abu Dhabi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media