Frontend Developer (Angular)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Firma jest częścią międzynarodowej grupy – światowego lidera w laserowych systemach osiowania maszyn, pomiarów i analiz wibracji. Nasi specjaliści tworzą oprogramowanie dla urządzeń diagnostycznych. Dzięki naszym rozwiązaniom zapobiegamy uszkodzeniom.

Ze względu na nasze rosnące potrzeby, obecnie poszukujemy

PRZEDSIĘBIORSTWO DEWELOPERSKIE

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Twoja rola: tworzenie aplikacji internetowych, łączenie interfejsów front-end i back-end, wdrażanie koncepcji projektowych

Wymagania:

Licencjat lub magister informatyki lub dziedzin pokrewnych
Doświadczenie zawodowe w dziedzinie front-end development (min. 2 lata
Zaawansowana znajomość JavaScript / TypeScript / ReasonML
Znajomość frameworka: Angular
Dobra znajomość HTML5, CSS, Twitter Bootstrap
Znajomość narzędzi JavaScript
Znajomość Material Design, Semantic-UI będzie dodatkowym atutem
Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, renomowanej, dobrze ugruntowanej firmie

• Zadania zapewniające dużo satysfakcji

• Ciekawe projekty, na które masz realny wpływ

• Możliwość zobaczenia, jak końcowy produkt działa u klienta

• Wygodne warunki pracy – nowoczesne biuro, playroom, taras na dachu

• Przyjazna praca zespołowa (Scrum)

• Zajęcia językowe (angielski i niemiecki)

• Karta Multisport i wspieranie innych sportów (jazda na rowerze, bieganie, piłka nożna)

• Ubezpieczenia grupowe

• Spotkania integracyjne i imprezy organizowane regularnie (grill, narty, rowery)

• Dostęp do narzędzi e-learningowych

• Pakiet relokacji dla osób spoza Wrocławia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media