Frontend developer (Angular)

MS Leopard Sp. z o.o.

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Frontend Developerów (Angular) do pracy w biurze w Myślenicach - w czasie trwania epidemii praca odbywa się w trybie zdalnym, ale praca zdalna będzie możliwa także później, z koniecznością pojawiania się w biurze co najmniej raz na dwa tygodnie tj. w dniu retrospektywy i planowania sprintu.

Do głównych obowiązków Frontend Developera należeć będzie rozwijanie aplikacji internetowych.

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pracę w doświadczonym zespole, przy dużych projektach informatycznych
  • luźną atmosferę
  • możliwość poznawania różnych technologii

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość JavaScript / TypeScript
  • dobra znajomość frameworka Angular2+
  • bardzo dobra znajomość RxJS
  • biegła znajomość HTML/CSS (SASS/LESS) + RWD
  • znajomość REST API
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • komunikatywny angielski
  • praca z systemem kontroli wersji GIT

Mile widziane:

  • doświadczenie przy tworzeniu dużych aplikacji internetowych
  • umiejętność pisania testów jednostkowych / automatycznych
  • znajomość Redux / NgRx / NgXS
  • znajomość Node.JS
  • doświadczenie z aplikacjami PWA

Prezentacja firmy

MS LEOPARD to Software House specjalizujący się w dostarczaniu innowacyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce