Frontend Developer (Angular)

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta obejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Opis stanowiska:

  • współpraca z zespołem Developerów, Scrum Masterem, Product Ownerem
  • opracowywanie i utrzymywanie rozwiązań frontend dotyczących portalu do zarządzania umowami i klientami
  • dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań
  • praca w Scrumowym, międzynarodowym zespole

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość Angular, JavaScript, HTML5,  CSS3
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z GIT, CI/CD
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Chęć do nauki się nowych technologii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Azure DevOps i Azure
  • Znajomość UX

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Bonusy roczne oraz dodatki świąteczne
  • Bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • Szerokie możliwości rozwoju szkolenia wewnętrzne i zewnętneze (spory budżet szkoleniowy)
  • Możliwość korzystania z najnowszych technologii
  • Lekcje z języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Elastyczny i równoważony czas pracy
  • Możliwość Home Office (6 dni w miesiącu)
  • Elektrycznie dopasowywane biurka
  • Praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym

Wymagane CV w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media