FrontEnd Developer (Angular) – 100% zdalnie

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, lubelskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o ofercie:

  • Projekt: tworzenie nowej platformy finansowej
  • Praca zdalna: tak, możliwa praca zdalna w 100%
  • Długość kontaktu: długofalowa współpraca
  • Budżet: b2b: 100 - 130 PLN net/ h; UOP: możliwa też umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem najpopularniejszych technologii, narzędzi i wzorców
  • Współpraca z UX/UI designerem, analitykami oraz klientem na etapie projektowania aplikacji
  • Współpraca z programistami tworzącymi API systemu
  • Dekomponowanie rozwiązań na komponenty w warstwie UI
  • Implementacja aplikacji oraz tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Testowanie i wdrażanie aplikacji na środowiska testowe
  • Rozwijanie produktów naszej firmy używanych przez czołowe banki i firmy ubezpieczeniowe w Polsce

Czego oczekujemy:

  • 2+ lata doświadczenia jako FrontEnd Developer
  • Znajomości Angulara (w wersji 7 i/lub nowszej), TypeScript, HTML 5, CSS/Sass/Less, Git, PrimeNG
  • Atutem będzie znajomość: Docker, Angular Material, NodeJS, RxJS, Bootstrap, znajomość narzędzi do tworzenia testów automatycznych

Oferujemy:

  • Rozwój kompetencji technicznych - cykliczne wewnętrzne spotkania wymiany wiedzy, best practice, dowiesz się jakie są trendy w procesie tworzenia oprogramowania i poznasz nowe narzędzia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.